i

Прилиманська сiльська рада

Овідіопольський район, Одеська область

Список депутатiв

СПИСОК ДЕПУТАТІВ ПРИЛИМАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ VI СКЛИКАННЯ

п/п

П.І.Б. депутата

1.

Петренко Олександр Васильович

Округ №1 Вул..Восточна – непарний бік з №1 по №81, парний бік з №2 по №130

2.

Перун Зінаїда Яківна

Округ №2 Вул..Восточна – непарний бік з №83 по №143, парний бік з №132 до траси

3.

Поліщук Лілія Єгорівна

Округ №3 Вул..Краснофлотська – непарний бік з №1 по №61-в, парний бік з №2 по №50

4.

Смогарьов Юрій Павлович

Округ №4 Вул..Краснофлотська – непарний бік з №63 по №135, парний бік з №52 по №116

5.

Ісачкова Оксана Валеріївна

Округ №5 Вул..Краснофлотська – непарний бік з №137 по №185, парний бік з №118 по №146

6.

Ушканова Галина Венедиктівна

Округ №6 Вул..Краснофлотська–непарн.бік з №187-№209,парн.бік з №148-154,154-а(гурт.),вул.Восточна–непарн.бік з №145-№171, провл.Середній.

7.

Кравченко Людмила Павлівна

Округ №7 Вул..Октябрська – непарний бік з №1 по №99, парний бік з №2 по №100

8.

Хмарюк Олег Вікторович

Округ №8 Вул..Октябрська – непарний бік з №121 по №165, парний бік з №102 по №176

9.

Перун Роман Петрович

Округ №9 Вул..Октябрська – непарний бік №103, №105, №107, №109, №111 (район КП «Світязь»)

10.

Перун Інна Петрівна

Округ №10 Вул..Октябрська – непарний бік №113,№115,!117,№119 (район КП «Світязь»)

11.

Григоренко Олександр Миколайович

Округ №11 Вул..Октябрська – непарний бік з №167 по №215, парний бік з №178 по №228

12.

Шевченко Валентина Іванівна

Округ №12 Вул..Октябрська – непарний бік з №217,219 по №261, парний бік з №230 по №268

13.

Марченко Ганна Анатоліївна

Округ №13 Вул..Нижня – непарний бік з №1 по №69, парний бік з №2 по №50

14.

Васильєва Світлана Олександрівна

Округ №14 Вул..Нижня – парний бік з №52 по №146, №120,№120-а

15.

Куценко Валерій Якович

Округ №15 Вул..Оборонна – непарний бік з №1 по №105, парний бік з №2 по №44

16.

Катаєва Ольга Євгенівна

Округ №16 Вул..Оборонна – непарний бік з №107 по №191, парний бік з №46, №48 по №98

17.

Гуменко Дмитро Анатолійович

Округ №17 Вул..Нова – непарний бік з №1 по №93, непарний бік з №2 по №40

18.

Носенко Ольга Борисівна

Округ №18 Вул..Нова – з №41 по №70, вул..Молодіжна – непарн. бік з №85 по №163, парн. бік з №84 по №154, пров. Верхній

19.

Барбос Іван Андрійович

Округ №19 Вул..Молодіжна – непарний бік з №1 по №83, парний бік з №2 по №82, вул..Садова з №1 по №65

20.

Гордієнко Ольга Вікторівна

Округ №20 Садові кооперативи